fbpx

13 kwietnia 2020

| |

13 kwietnia ma być datą zniesienia zakazu jaki włoski rząd wprowadził. Czyli zamknięcie wszystkich firm, które nie mają strategicznego wpływy na działanie państwa. Po świętach powinno wszystko ruszyć w miarę normalnie. Kilka dni zajmie uruchomienie produkcji płytek i gresów, procedury ponownego uruchomienia pieców nie należą do szybkich, a przy okazji mogą się pojawić różne nieprzewidziane problemy. Łatwiej będzie z tapetami i wielkoformatowymi gresami (w Polsce tzw. spieki kwarcowe) z dekoracjami. Tu procedura jest łatwiejsza i szybsza. Więc w przypadku Officinarkitettura® nie będzie problemu.

Oczywiście w pierwszej kolejności bezpieczeństwo. Nie można lekceważyć wirusa, który zabija. Więc jeśli rząd zgodzi się na wznowienie pracy, z pewnością będą towarzyszyły podwyższone zasady bezpieczeństwa.

Czekamy do świąt i oby to w końcu się skończyło.

Bądźcie silni, nie lekceważcie aktualnej sytuacji, jesteście na początku tego co było już we Włoszech i obyście nie byli skazani na podobny scenariusz jak we Włoszech.

Razem damy radę!

Jestem przedsiębiorcą, doradcą techniczno-handlowym, szkoleniowcem, publicystą i promotorem. Od 1996 roku działam w sektorze B2B i B2C. Mam praktyczne doświadczenie w wprowadzaniu firm i produktów na rynek. Działam we Włoszech, Polsce i Monte Carlo.

Previous

Wydarzenia, które się nie odbędą

Kilka realizacji Officinarkitettura®

Next
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x