fbpx

Ekstremalny test na plamy

| | ,

Jak testować to testować, zwłaszcza, że zawsze staram się aby testy przewyższały codzienne użytkowanie produktów, gdyż tylko w taki sposób mogę pokazać jak bardzo wytrzymały bądź też nie, jest dany produkt. Produkt, który dostarczam klientom w Polsce i nie tylko. Bez cenzury, bez ukrywania rzeczywistego stanu.

Miałem już pytania typu „ile ukrywasz w testach”, „czego tak naprawdę nie pokazujesz”.

Odpowiedź: niczego, chociażby dlatego, że każdy klient może indywidualnie przeprowadzić taki sam test, a ewentualne różnice byłyby moją porażką. W biznesie nie można kłamać, nie można oszukiwać, nie można np. mówić, że spieki kwarcowe są lepsze do gresu, że to zupełnie inny produkt. Takie kłamstewka mają krótki żywot. Prędzej czy później trafi się jakaś inna osoba, która wytknie błąd, oszustwo, a to by godziło w dobre imię mojej marki, mojego profesjonalizmu i produktów, które dostarczam. Dlatego jeśli w jakimś teście coś nie wyjdzie, to wolę wynikającą sytuację omówić, wytłumaczyć, niż cenzurować. Oto przed wami kolejny ekstremalny test wielkoformatowych płyt gresowych tzw. spieków kwarcowych.

ta strona pojawia się w wynikach wyszukiwania po wpisaniu słów:

test spieków kwarcowych, test gresu, test wielkoformatowych płyt gresowych, spieki na blacie, odporność spieku na plamy, spieki kwarcowe

Jestem przedsiębiorcą, doradcą techniczno-handlowym, szkoleniowcem, publicystą i promotorem. Od 1996 roku działam w sektorze B2B i B2C. Mam praktyczne doświadczenie w wprowadzaniu firm i produktów na rynek. Działam we Włoszech, Polsce i Monte Carlo.

Previous

Test płyty gresowej czyli polskiego spieku kwarcowego

Lastryko wraca do łask

Next
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x