Officinarkitettura® mimo okresu pandemii koronawirusem COVID-19 zaprezentowała nową kolekcję luksusowych tapet.

Nowa kolekcja dostępna jest na winylu na włókninie, włóknie szklanym (można montować pod prysznicem), Papier ECO, dźwiękochłonna i na wielkoformatowym gresie (w Polsce tzw. spiek kwarcowy).

Wszystkie grafiki są wynikiem intensywnej pracy zespołu młodych projektantów współpracujących z Officinarkitettura®. Francesca Albanesi stworzyła świat papieru, Elena Cavicchi cegły, Valentina Malaguti z marmuru, Alessandra Frascaroli świat stali i Silvia Rimondi beton.

Papier na który przelewany nasze myśli, zapisujemy notatki, rysujemy, malujemy. Papier może być podarty, pomarszczony, złożony kilka razy, pognieciony. Każdy arkusz, każda kartka, każdy rodzaj papieru ma odmienne cechy, które wpływają na ostateczny wygląd dzieła. Gazeta, plakat, kartka z zeszytu, papier gładki, tłoczony, matowy świecący, śliski, chropowaty. Każdy przedstawia własną historię.

Cegła, element, który towarzyszy architekturze od samego początku. Solidny, twardy element, podstawa budowy domu. Oto reinterpretacja tego materiału według Officinarkitettura®.

Marmur, abstrakcyjne dzieło sztuki, naturalne, stworzone przez naturę. Seria sześciu projektów, których kamień naturalny staje się szkicem na płótnie. Prawdziwy, naturalny wzbogacony dodatkowymi barwami.

Kiedy mówimy o stali pojawiają się nam ciężkie konstrukcje. Wieża Eiffla, mosty, ciężkie konstrukcie o miedzianym zabarwieniu, który reprezentuje jego wytrzymałość. W Officinarkitettura® postanowiliśmy przekształcić stal w materiał delikatny, plastyczny bawiąc się sztuką i przyrodą.

Beton to nieskończone możliwości kompozycyjne. Może być doskonały, gładki, wypolerowany, aksamitowy jak i szorstki, popękany, chropowaty i zniszczony. W ich wydaniu jest niepowtarzalny.

Zobacz więcej na stronie www.officinarkitettura.pl