To były dobre targi! Bez wątpienia jedne z najlepszych w jakich brałem udział do tej pory. Zaprezentowaliśmy znakomite produkty, a Officinarkitettura po sukcesie na Il Salone pokazała nowe wielkoformatowe płyty gresowe dekorowane ręcznie, które wywołały absolutny zachwyt wśród klientów, architektów i projektantów wnętrz. Ceramiche Brennero jak co roku i tym razem nie zawiodło oczekiwań swoich klientów. Nowe wzory i formaty spowodowały, że klienci wracali na drugi dzień z niedowierzaniem, że coś takiego naprawdę istnieje. Projektanci z SIL Ceramiche też nie spoczęli na laurach i zaprezentowali kolekcję wielkoformatowych płyt w formie dekoracji tworzące niesamowity efekt. Decorunion, moi przyjaciele z Decorunion stworzyli nową serię dla klientów, którzy (wybaczcie mi proszę) ciągle narzekają, że cena jest zbyt wysoka. Cóż, tym razem cena chyba nie była zbyt wysoka widząc po pierwszych zamówieniach na 3 pełne auta, które wkrótce trafią do Polski.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że targi w tym roku się nie odbyły z powodu pandemii COVID-19. Jednak nie mogłem sobie odpuścić tego wstępu pełnego zachwytu dla moich partnerów handlowych. Ponieważ mimo tej sytuacji producenci nie odpoczywali. Zacznijmy od Officinarkitettura. Proszę nie miejcie mi za złe, że właśnie od nich, gdyż jest to producent, który tylko w tym roku zaprezentował 30 nowych wzorów tapet i wielkoformatowych gresów dekoracyjnych oraz ręcznie zdobione płyty gresowe. Wszystko wręcz szyte na miarę zgodnie z wymaganiem klienta.

Wybrane wzory z kolekcji MATERIA

Wybrane wzory z kolekcji Pattern Design

Wybrane wzory wielkoformatowych płyt gresowych w formie dekoracji

Wszystkie wzory są dostępne w wersji Tapety winylowej na włókninie, wielkoformatowy gres (w Polsce spiek kwarcowy), tapecie do łazienki i pod prysznic, Eco Paper i Acustic (pochłaniającej dźwięk). Wszystkie wzory są dopasowywane do indywidualnych wymiarów klienta, a w przypadku dużych lub długich powierzchni wzory są tworzone indywidualnie na wymiar.

SIL Ceramiche dekoracyjne płyty

SIL Ceramiche też nie próżnuje. Ich dekoracje zaprezentowane w 2019 roku doczekały się kilku dodatków i trafiły do oficjalnego katalogu dekoracji.

Płyty dostępne w wymiarze 100x300cm

KAOLN by SIL Ceramiche

Kolekcja Kalon z 4 kolorami nadaje środowisku naturalną nutę. Dostępne wymiary: 90x90cm | 61x61cm | 30x90cm | 20x20cm |

Languedoc by SIL Ceramiche

Decorunion

Do gustu przypadła kolekcja Air Stone dostępna w 3 kolorach i czerech rozmiarach.

Ceramiche Brennero

Od jakiegoś czasu idą własną ścieżką i trzeba przyznać, że jest to ścieżka sukcesu i zaskoczenia dla wielu klientów. Jednak ich sukces należy mierzyć rynkiem docelowym, a w przypadku Ceramiche Brennero, nie wszystkie produkty działają na polskiego klienta.

Chciałbym powiedzieć, że tegoroczne targi Cersaie 2020 były znakomite. Odwiedziło mnie wielu klientów z Polski, którym serdecznie dziękuję. Jednak pozostanie to w tym roku w sferze marzeń.

To za co chcę bardzo podziękować, to za zaufanie jakim obdarzają Państwo moich partnerów handlowych, za ciągłą współpracę i docenienie moich starań w poszukiwaniu nowych rozwiązań, produktów i propozycji handlowych, które mogą Państwo wprowadzić do oferty. Dziękuję bardzo.