Cóż, mogę powiedzieć? Chyba przyszedł czas aby znów wyjąć przysłowiowego asa z kieszeni. Znów muszę to zrobić wykorzystując Officinarkitettura®. Tak, wiem, wspominałem już o płytach i tapetach tego producenta, za którego obecność w Polsce jestem odpowiedzialny. Jednak nie potrafię przejść obojętnie, kiedy widzę pojawiające się każdego dnia nowości. Bądźmy obiektywni, ilu producentów w czasie pandemii COVID-19 tworzy nowe produkty? Naprawdę niewielu, tym bardziej cieszy mnie fakt, że jak zwykle mamy wiele możliwości stworzenia niepowtarzalnego wnętrza.

Po pierwsze, wielkoformatowe płyty gresowe (tzw. spieki kwarcowe) ręcznie dekorowane przez techników Officinarkitettura® robią ogromne wrażenie.

Po drugie, możliwość stworzenia tego samego wzoru na tapecie winylowej na włókninie do montażu w każdym pomieszczeniu.

Po trzecie, możliwość stworzenia wersji do łazienki, pod prysznic, na blat i do każdego wilgotnego pomieszczenia.

Po czwarte, możliwość stworzenia wersji dźwiękochłonnej do montażu w biurach, hotelach, pomieszczeniach dzieci i każdego pomieszczenia w którym występuje puste dudnienie.

Po piąte, aczkolwiek to powinno być na pierwszym miejscu słowo klucz PERSONALIZACJA! Personalizacja wymiaru i możliwość dopasowania wzoru praktycznie do każdej powierzchni. Możliwość rozbudowania projektu, który może pokryć ściany długie 10 czy 15 metrów.

Dzisiaj skromie zaprezentuję kilka zdjęć, które mnie osobiście urzekły.