fbpx

Salon piękności z Ceramiche Brennero

| |

Spod deski architekta Stefano Pigazzani ukazał się projekt salonu piękności w Portogruaro. Połączenie bieli, czerni i szarości oraz pewnego rodzaju minimalistyka tworzą niepowtarzalne, luksusowe wnętrze.

Opracowanie projektu powierzchni komercyjnej jest wyzwaniem z kilku powodów. Ponieważ musi odróżniać się od podobnych sklepów i jednocześnie wpisywać się w spójność wizualną, musi zachować ciągłość stylistyczną. W tym przypadku jesteśmy w Portogruaro, a przestrzeń handlowa – początkowo anonimowa, w której może powstać każda działalność – tu miała stać się salonem kosmetycznym, a zatem miejscem poświęconym pieszczocie ciała, spokojowi, odprężeniu, powiedzmy to sobie, miejscu gdzie nasze negatywne emocje pójdą w zapomnienie. Architekt Stefano Pigazzani był odpowiedzialny za osiągnięcie tego celu i natychmiast podjął rozszerzone badania dotyczące tego typu powierzchni komercyjnych. Podłoga została wyłożona kolekcją Mineral z kolekcji włoskiego producenta Ceramiche Brennero. Projekt wykonany w 2019 roku

Jak wam się podoba tego typu wnętrze?

Jestem przedsiębiorcą, doradcą techniczno-handlowym, szkoleniowcem, publicystą i promotorem. Od 1996 roku działam w sektorze B2B i B2C. Mam praktyczne doświadczenie w wprowadzaniu firm i produktów na rynek. Działam we Włoszech, Polsce i Monte Carlo.

Previous

Cersaie 2020 później niż zwykle

La Preziosa

Next
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x