Wykonaliśmy kawał dobrej roboty! Zwłaszcza, że tym razem tapeta Officinarkitettura® powędrowała na sufit. Tego typu wyzwania zawsze są trudne gdyż mówimy o suficie.

Biorąc pod uwagę, że realizacja została wykonana w zabytkowym pałacu chyba odpowiednim wstępem byłoby.

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, rzekami, jeziorami mieściło się malownicze miejsce różami zdobione. W krainie zwanej Mesola w prowincji Ferrara książę przyjmował gości w L’antico Vivere Osteria – Boutique & Room.

Goście przekraczając próg książeckiego pałacu w zachwyt padali, gdyż ich oczy witały róże spływające z sufitu, a gdy i podniebienie popieszczone dobrym winem i jedzeniem zostało stwierdzili jednomyślnie, jesteśmy w raju.

Nam niestety pozostaje tylko zdjęcia zobaczyć i może kiedyś przy okazji wizyty w Italii próg tego pałacu przekroczyć by skorzystać z dobrodziejstw gospodarza i móc poczuć się jak w raju.

Tapeta na suficie, tapeta winylowa na włókninie, tapeta tnt, tapeta pod prysznicem, tapeta do kuchni i tapeta na blat. Jeśli szukasz też wielkoformatowych płyt gresowych (tzw. spieki kwarcowe) w wersji dekoracyjnej to koniecznie zobacz www.officinarkitettura.pl wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi produktami, które zmienią twoje wnętrze.