fbpx

Tego handlowiec wam nie pokaże.

| | ,

Handlowcy, którzy lubią swoją pracę lubią też opowiadać o produktach, które pokazują. Jeszcze lepiej jak handlowiec ma wiedzę na temat produktu. Wie co to tonalizacja płytki, kalibracja, PEI. Na jaki klej płytka powinna być przyklejona i ogólnie potrafi doradzić. Jednak nie każdy handlowiec pokusi się o pokazanie to co ja pokazuję.

Dlaczego to robię?

Ponieważ dostarczając te produkty dystrybutorom w Polsce firmuję poniekąd ich jakość. Przez wielu ludzi z branży i coraz częściej przez klientów indywidualnych moje nazwisko jest kojarzone z kilkoma markami. Są to np. SIL Ceramiche, Ceramiche Brennero, Decorunion czy VetroVivo. To chyba najpopularniejsze moje marki obecne na polskim rynku. Dlatego nie mogę sobie pozwolić na dostarczanie tandetnych produktów. Klient płaci, klient wymaga, więc klient musi otrzymać produkt, który jest najwyższej jakości.

Dlatego to co robię ma zaprezentować nie tylko produkt od strony estetycznej ale i od praktycznej czy wytrzymałościowej. Tak działam. Spieki kwarcowe nazywam po imieniu, wielkoformatowe płyty gresowe. Nie wymyślam historii, tworzę i pokazuję własne. Prawdziwe, rzeczywiste, bez ściemy i oszukiwania.

Robię to co normalny handlowiec nie robi.

Jestem przedsiębiorcą, doradcą techniczno-handlowym, szkoleniowcem, publicystą i promotorem. Od 1996 roku działam w sektorze B2B i B2C. Mam praktyczne doświadczenie w wprowadzaniu firm i produktów na rynek. Działam we Włoszech, Polsce i Monte Carlo.

Previous

Czas powiedzieć to na głos NIE KUPUJCIE moich produktów!

Wakacje 2019

Next
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x