Liczyliście na filmy? Zdjęcia?

Nie ma. Może będzie coś na końcu wpisu 🙂

Dzisiaj nie będzie zdjęć, nie będzie filmów, a tylko małe podsumowanie dnia. Podsumowanie gdyż nie chcę psuć wam przyjemności z oglądania nowości jakie zaprezentowali moi producenci. Powiem wam tak. Ceramiche Brennero zaskakuje, czy też jak to się mówi, robi wrażenie, nie mniejsze robi SIL Ceramiche, które z nową linią wielkoformatowych dekoracji po prostu powala. Wybaczcie młodzieńczy ton, ale szczena opada. Wróćmy do Ceramiche Brennero. Format 60×120 stał się wręcz standardem tego producenta. W dodatku 60×120 o powierzchni full lapped, rozwijanej od lat technologii polerowania gresu jest wykorzystany w sposób wzorcowy. Inni mogą się uczyć. Dekoracje wzbogacane złotem też pozytywnie zaskakują.

Sil Ceramiche, do samego końca ukrywał nową linię wielkoformatowych dekoracji wykonanych na płycie gresowej. Tak, tej samej płycie gresowej jaką w Polsce nazywają spiek kwarcowy. Spytacie jak to możliwe, że produkt jest ukrywany do samego końca? SIL tak ma 🙂 Pokazuje wcześniej propozycje jakie chce zaprezentować na targach aby później dorzucić coś w ostatniej chwili co sprawi, że nam, ludziom reprezentującym tą markę pojawia się błysk w oku, że dostajemy dodatkowy zastrzyk energii, że to nie będą tylko płytki, że będzie coś więcej. Powiem szczerze, w tym roku dali czadu, po prostu stworzyli całą linię dekoracji w wielkim formacie i to po prostu trzeba zobaczyć.

Pierwsze opinie klientów i projektantów z Polski są bardzo pozytywne. Pierwsze wzory już po targach trafią do wybranych polskich salonów.

Pamiętajcie, że miło jest mi poznać waszą opinię. Dlatego serdecznie zapraszam na targi Cersaie w Bolonii. Kończą się w piątek 27 września.

Chciałem podziękować za tak udany i przyjemny poniedziałek i ilość klientów, która odwiedziła moje stoiska.

Chwila, Oskar, a co z Decorunion?

Decorunion poświęcę osobny wpis, gdyż tuż przed targami przejęli jeden brand co sprawiło, że ich gama produktów uległa znacznemu poszerzeniu. Mogę wam zdradzić, że Decorunion przejął firmę SkyTech. Pamiętacie może jak kilka lat temu pewna firma wprowadziła innowacje na Cersaie pokazując „płynną powierzchnię”? Ta, to właśnie oni. Stali się częścią rodziny Decorunion, więc zamierzam poświęcić dodatkowy wpis na ten temat.