Ogólnie

Zostałem wyeliminowany

Udostępnij ten artykuł

Lobby spiekowe w Polsce jest dość mocno ugruntowane. Widzę to na wielu forach internetowych, grupach na Facebooku, kiedy poprawiam durne tezy ludzi piszących o spiekach kwarcowych. Żeby było ciekawiej ludzie ci nie mają żadnego poparcia w faktach, a swoje opinie opierają na błędnych opisach zamieszczonych przez polskich cwaniaków, ups… polskich dystrybutorów i importerów. Doszło do tego, że zostałem usunięty z kilku grup na Facebooku poświęconym designowi, wnętrzom itp. Nie udzielałem się jakoś specjalnie w tych grupach, tylko czasami zdarza się, że zostawię komentarz poprawiający brednie jakie piszą niektórzy członkowie danej grupy. Usuwanie moich wpisów, komentarzy, a co za tym idzie blokowanie mnie utwierdza moje przekonanie, że wokół “spieków kwarcowych” w Polsce powstała grupa ludzi, którzy działają na szkodę klienta. Póki, tworzyłem tylko wpisy i zdjęcia prawdopodobnie nie byłem wielkim „zagrożeniem”.

Nie akceptuję tłumaczenia jakie swego czasu w jednej grupie napisał mi dystrybutor/instalator pewnej znanej marki produkującej te płyty, który stwierdził, że nie ma znaczenia, że to gres, on i tak będzie zaprzeczał przed klientem, gdyż nie może sprzedać klientowi blatu za 15.000 PLN mówiąc, że to gres, tylko spiek kwarcowy. Czyli, według jego tłumaczenia, coś znacznie lepszego niż gres. OSZUST!

Właśnie z takimi osobami walczę, co nie jest akceptowane przez sporą grupę ludzi.

Wkurza mnie cwaniactwo. Klient płaci i ma prawo do rzetelnej i prawdziwej informacji. Czas skończyć z tym kłamaniem, oszukiwaniem ludzi.

Tags: , , ,
Kamień Agat w gresie
GEMS

Najnowsze

Może Ci się spodobać

Menu